Opinie naszych klientów

TO NASI KLIENCI SĄ BOHATERAMI NASZEJ HISTORII, A ICH OPINIE NAJLEPSZYM DROGOWSKAZEM DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH FIRMY, KTÓREJ MOGĄ ZAUFAĆ.

Poniżej załączamy przesłane do nas drogą mailową referencje osób, które właśnie nam powierzyły realizację zadania wyciszenia swojego samochodu. Prosimy bowiem zawsze o skomentowanie przeprowadzonych przez nas prac co pozwala nam poznać zdanie naszych klientów odnośnie naszej pracy by dalej doskonalić nasz warsztat. Te opinie przekazujemy Państwu … GWARANTUJEMY, ŻE WSZYSTKIE PONIŻSZE WYPOWIEDZI POCHODZĄ OD OSÓB, KTÓRE SKORZYSTAŁY Z NASZYCH USŁUG!

 

„Najlepszą reklamą są zadowoleni klienci” – Philip Kotler

Dziękuję bardzo za wykonaną usługę. Całkiem inna jazda teraz! Tym bardziej, że jest w mej ASTRZE mały silnik, którego trzeba wkręcać na obroty, więc teraz jest fajna jazda – tak o 30-40 km/h ciszej (jechałem 40 km/h na 3 biegu zaś teraz 70/80 km na tym samym biegu, a decybele w ryzach). Ewidentnie ciszej także od przednich kół. Teraz prędkość autostradowa nie męczy plus tempomat prawie bajka. Pozdrawiam Piotr R.

PAN PIOTR, OPEL ASTRA TURBO

Dzień dobry, Dziękuję za dobrze wykonaną pracę! W moim subiektywnym odczuciu, największe różnice w wyciszeniu komory silnika są odczuwalne podczas pracy silnika na zimno, zaraz po uruchomieniu oraz w trasie, podczas jazdy z prędkościami autostradowymi. Usługa wykonana sprawnie, szybko i bez jakichkolwiek konsekwencji związanych z uszkodzeniem elementów fabrycznych. Pozdrawiam serdecznie Michał J.

PAN MICHAŁ, VW TIGUAN

Dzień dobry,  sądzę, że zdobyliście Państwo stałego klienta! Nowy Jaguar XF 25T benzyna, którego nam wyciszyliście na początku tego miesiąca jest w tej chwili, jeśli chodzi o komfort akustyczny, porównywalny z Jaguarem XJ. Następne auto z pewnością również do Was trafi. Życząc wszystkiego najlepszego, Pozdrawiam serdecznie Roman S. Prezes zarządu

PAN ROMAN, JAGUAR XF 25T

Witam, tak jak się umawialiśmy przekazuję swoje wrażenia po usłudze wyciszenia Ultimate w Skodzie Superb III kombi (w sierpniu). Wrażenia są ogólnie bardzo pozytywne, choć jest mały mankament… 🙂 Wyraźny efekt nastąpił w redukcji hałasu silnika, kół ( zwłaszcza po kostce brukowej ), hałasu w tylnej części kabiny, ogólnego hałasu z zewnątrz. Ale… kwestia do zastanowienia się: przy dużej prędkości i zwłaszcza przy bocznych wiatrach słychać jednak szum z górnej części drzwi kierowcy. Wątpię jednak by dało się z tym coś zrobić… Jakość wykonania Państwa usługi (ponowne złożenie kabiny) jest bardzo wysokapozdrawiam  Rafał Ż.

PAN RAFAŁ, SKODA SUPERB III

Po długim wyszukiwaniu na stronach www, znalazłem Państwa warsztat. Jestem z Krakowa, więc podróż do Wrocławia wydawała mi się przesadą. Postanowiłem jednak zaryzykować. Przekonały mnie opinie zadowolonych klientów ( nie z Państwa strony ). Postanowiłem wyciszyć moje auto Hyundai Kona. Odgłos szumu kół był denerwujący i skutecznie tłumił zadowolenie z jazdy. Wyciszony został bagażnik, tylne i przednie nadkola, podłoga przód. Przy odbiorze samochodu, zostałem mile zaskoczony. Mogłem przeglądnąć krok po kroku realizację Państwa prac. Teraz, po przejechaniu 900 km mogę stwierdzić, że wydatek i sama podróż były opłacalne. Szum został skutecznie zredukowany. Wydaje mi się, że jest co najmniej 2 razy ciszej. Nie przypuszczałem, że efekt będzie tak wyraźnie odczuwalny. Niewiarygodne. Jedyne co teraz mi przeszkadza…….. to brak wyciszenia drzwi, na który się nie zdecydowałem, teraz żałuję. Więc czeka mnie ponowna wizyta w Państwa warsztacie 🙂
Dziękuję za mega profesjonalne podejście do klienta. Dziś to rzadkość. Będę polecał Państwa warsztat wszystkim, decydujących się na profesjonalne wyciszenie swojego auta.

Krzysztof z Krakowa Hyundai Kona

PAN KRZYSZTOF, WYCISZENIE HYUNDAI KONA

Szanowny Panie Tomku! Poniżej moja refleksja po przejechaniu około 700 km. Wahałem się przez dłuższy czas czy skorzystać z usługi firmy Ciche – Auto. Miałem wątpliwość związaną z pytaniem – czy komuś w Polsce uda się poprawić produkt wielkiego koncernu z Monachium, który zatrudnia przecież armię inżynierów. Zaryzykowałem i z efektów jestem zadowolony, bo dźwięki dochodzące do wnętrza auta są jakby szlachetniejsze. W samochodzie sportowym może być głośniej, ale od silnika i wydechu. Szumy toczenia się opon, czy ogólnie wysoki hałas to nie są przyjemne odczucia w żadnym pojeździe. Zestaw nagłośnienia też stał się jakby lepszy. Zdecydowanie przyjemniej słucha się w tej chwili radia. Dużym plusem jest staranność wykonania przeróbek, czystość w zakładzie, sposób przyjęcia i wydania auta. Niestety nie udało się wyeliminować  trzeszczenia tapicerki  (był to główny powód mojej decyzji o modyfikacji).  To jest jedyny minus jaki dostrzegam. Mimo ostatniej uwagi będę polecał Pana firmę osobom, które chcą wyciszyć swój samochód. Z wyrazami szacunku, Paweł W.

PAN PAWEŁ, WYCISZENIE BMW F30 M3

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się opinią o wykonanej usłudze wyciszenia silnika Citroen C5, jeżdżę dopiero 10 dni, ale to wystarczający czas na podsumowanie. Jestem z efektów Waszej pracy bardziej niż zadowolony. Mogę powiedzieć, że moje oczekiwania zostały spełnione, a obiecywane wyciszenie odgłosów napędu i przednich kół na poziomie 35% na pewno zostało osiągnięte, w zakresie szumu toczenia kół przednich powiedziałbym, że poprawa w mojej ocenie jest dużo większa niż te 35%. Zredukowany został znacząco denerwujący wysoki ton wyjącej skrzyni biegów i natarczywy odgłos wydechu z okolicy kolektora. Sama praca silnika została wyciszona, jak odczuwam głównie w zakresach wyższych, i jest przyjemniejsza. Można swobodnie rozmawiać przy normalnej codziennej jeździe, a nawet holując przyczepę kempingową na 4 biegu, co dotychczas było bardzo uciążliwe. Na koniec – skutki niepożądane 🙂 teraz słychać szum lusterek, słupków przednich i relingów dachowych – co dotychczas ginęło w ogólnym hałasie. Należałoby te okolice też wyciszyć, ale auto ma już swoje lata i nie będę inwestował. Zresztą te szumy nie są uciążliwe, najgorsze były odgłosy napędu, ale trudno się dziwić, bo fabrycznie, w tej wersji auta, pod dywanikiem goła blacha. No to tyle na gorąco, dziękuję, Lech S

PAN LECH, WYCISZENIE CITROEN C5

Dziękuję za bardzo dobre wyciszenie mojej Hondy. Podróż nareszcie jest przyjemnością. Różnica jest ogromna. Na pewno będę polecał państwa warsztat. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

PAN PAWEŁ, WYCISZENIE HONDY HR-V

Mój nowy VW Golf GTE, hybryda, model 2017, to dobry samochód. Świetnie wyposażony, bardzo dobre przyśpieszenia, doskonale zaprojektowany zespół napędowy, składający się z sinika benzynowego 1,4 TSI – 150 KM i silnika elektrycznego (100 KM), które doskonale współpracują ze sobą i z automatyczną skrzynią biegów DSG. I chociaż zespół napędowy jest bardzo cichy to niestety komfort jazdy nie był satysfakcjonujący. Przyczyna, to szum opon, szczególnie irytujący na chropowatych nawierzchniach. Przypadkowo trafiłem na stronę Ciche Auto. Wymieniliśmy kilka e-maili i decyzja zapadła. Wybrałem wersję wyciszenie kompleksowe ULTIMATE wraz z wyciszeniem dachu. Wynik: wyciszenie auta o 2,74 dB! A przy wyższych szybkościach nawet o ponad 4 dB! Profesjonalnie przeprowadzony cały proces, od przyjęcia samochodu, poprzez testy, wykonaną pracę i prezentację końcową wykonanej pracy.

I doskonały efekt końcowy! Można słuchać muzyki, rozmawiać normalnym głosem przy szybkości 140 km/h. Dziękuję całemu zespołowi Ciche Auto i polecam absolutnie wszystkim, którzy są wrażliwi na szumy i hałasy w aucie!

PAN TADEUSZ, VW GOLF 7 GTE HYBRYDA 2017

Proszę zaliczyć mnie do grona bardzo zadowolonych klientów Pana firmy. Po wyciszeniu wykonanym w Pana firmie jazda moim Tuaregiem nabrała nowego wymiaru w zakresie komfortu akustycznego. Niezależnie od wartości pomierzonych, subiektywnie wrażenia głośności przy 150km/h są takie jak pierwotnie przy 120 km/h. Bardzo duża poprawa dotyczy też radia. Doskonale poprawione brzmienie głośników pozwala teraz wykorzystać rzeczywiste parametry mojego Dynaudio.

PAN BOGUSŁAW, VW TOUAREG 2015

Panie Tomku po wyciszeniu mojego samochodu przez Państwa jest znacząca poprawa w środku auta, hałas jest dużo mniejszy! – dziękuje za wykonaną pracę!

PAN ROMAN, SKODA SUPERB III

Witam Pana, oddałem w Pana ręce wyciszenie auta (silnik , przegroda itp.). Piszę po prawie 2 tygodniowym testowaniu i wczuwaniu się w warunki panujące we wnętrzu po wyciszeniu. Muszę z satysfakcją stwierdzić, iż jakość podróżowania znacznie się poprawiła, a dźwięki dobiegające z zewnątrz nie są już tak dokuczliwe. Również brzmienie silnika znacznie się zmieniło na korzyść. Zastanawiam się nad kolejnym etapem wyciszenia, tym razem tył auta, ale to późniejsza melodia. Na razie pragnę podziękować za wykonaną pracę, którą oceniam na bardzo profesjonalną, też opis wykonanych prac oraz dokumentacja zdjęciowa budzi szacunek. Również atmosfera w Pana firmie nastraja pozytywnie, co skłania mnie do skorzystania z usług w przyszłości. Pozdrawiam!

PAN ANTONI, KIA CEED 2016

Własnie wróciłem z Berlina, 1500 km w oponach i jestem pod wrażeniem. Trzeba pojeździć te trochę kilometrów po odebraniu auta od Pana, żeby docenić Pana wiedzę i wkład pracy. Po prostu rewelacja, zniknęły wszystkie dokuczliwe hałasy z podwozia, z nadkoli, i przednich i tylnych, podłoga a szczególnie bagażnik w ogóle są niesłyszalne, to co pozostało to tylko szum z przepływającego powietrza. Przy 200 m/h tylko powietrze opływające samochód… niesamowite wrażenie. Żona powiedziała, że jest Pan cudotwórcą, ja myślę, że to wiedza i super robota. Jeszcze raz dziękuję, jestem pod wrażeniem i na pewno polecę każdemu kto chce mieć naprawdę fajnie wyciszone auto, a sam czekam na możliwość zrobienia szyb u Pana bo to jedyna rzecz, która mi jeszcze przeszkadza a Pan jej nie dotykał. Jeżeli będę miał jeszcze inne auto to na pewno trafi w Pana ręce z salonu, tak jak trafiła Infiniti. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

PAN WOJCIECH, INFINITY Q50 HYBRYDA

Po wyciszeniu znacząca poprawa. nie słychać już tak mocno szumu z bagażnika i zdecydowana poprawa w wyciszeniu “hałasu” dochodzącego z nadkoli przednich. tłumik już też inaczej pracuje. Wiadomo ciężko oceniać efekt w dość cichym fabrycznie aucie jakim jest hybryda Q70, reasumując jestem zadowolony i już przyzwyczaiłem się do “nowego” auta choć czasami dochodzą mnie jakieś denerwujące szumy choć wiadomo im cichsze auto tym więcej słychać obcych dźwięków. Zdecydowanie polecam wyciszenie auta u Pana Tomka wszystkim – dobra, fachowa i profesjonalna praca! ( następne auto trafi do pana prosto z salonu )

PAN ARTUR, INFINITY Q70 3.5 HYBRYDA

Dzień dobry Panie Tomaszu, nasze już trzecie spotkanie (dwukrotnie wykonywałem nagłośnienie Ford Focus i Audi A4) Panie Tomaszu zakończyło się moją pełną satysfakcją .Wykonanie kompleksowego wyciszenia mojego Passata B8 (rok 2015) przyniosło oczekiwany efekt w postaci komfortowego podróżowania w cichym wnętrzu. Samochód nowy prosto z salonu, ale czegoś mi brakowało – silnik według minie zbyt głośny we wnętrzu, nagłośnienie fabryczne niby Dynaudio, ale jakiś nijakie. Wyciszenie całego samochodu przyniosło podwójną korzyść. Zyskałem dobrze wyciszone wnętrze i sprzęt audio nagle zaczął grać jakby zyskał dodatkowego przysłowiowego kopa. Inwestycja bardzo się opłaciła – DOBRA ROBOTA !!! Myślę, że następne nasz spotkanie jak zwykłe zakończy się moją satysfakcją dobrze obsłużonego STAŁEGO klienta.

PAN ROBERT, VW PASSAT B8

Panie Tomaszu przede wszystkim chciałbym podziękować za super wyciszenie silnika motoru w mojej KIA Cerato. Reasumując jesteście profesjonalistami w tym co robicie. Jeszcze raz dziękuje całemu zespołowi firmy CICHE-AUTO PL za doskonałe wyciszenie. Dziękuje bardzo. Pozdrawiam!

PAN MARIUSZ, KIA CERATO

Po raz drugi za sprawą Pana wkładu pracy zakochałem się w tym moim “starym” ISUZU Pickup. Auto teraz jest naprawdę ciche i bardzo przyjemne dla ucha. Podczas nawet szybkiej jazdy da się słuchać normalnie muzyki, a rozmowa z żoną w tym samochodzie po wyciszeniu, stała się normalną i rzeczową. Była prowadzona przez żonę normalnym, a nie podniesionym, głosem. Reasumując, sądzę, że efekt wyciszenia jest większy niż Pan oferował. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jak znajdę czas, to przyjadę na cały zakres wyciszenia.

PAN ADAM, ISUZU D-MAX

Nie posłuchałem żony i zaoszczędziłem – zamiast Audi Q5 kupiłem nową Hondę CRV w pełnej opcji i wszystko byłoby prawie dobrze gdyby nie hałas jaki panuje w tym aucie! Od szumu opon boli głowa już po kilkudziesięciu kilometrach, silnik może aż tak nie dokłada, ale też nie można powiedzieć, że jest cichy. Poza tym z zewnątrz słychać wszystko niemal nawet rozmowy toczone w samochodzie obok. Stłamszony przez małżonkę szukałem pomocy i tak trafiłem do Was panowie gdzie zajęliście się moim samochodem sprawnie i z doskonałym efektem! Już podczas jazdy próbnej po odbiorze auta zmian była zasadnicza! hehehe utarłem nosa żonie bo mimo, że wydałem u Was niemało to i tak zaoszczędziłem i teraz jestem zadowolony – dziękuję i polecam Was dalej!

PAN PIOTR, HONDA CRV 2015

Byłam bardzo rozczarowana samochodem po zakupie. Auto tej klasy, tak w sumie fajne, ładne i technicznie dopracowane, ale jednak tak głośne! Przypadkiem trafiłam na forum Mazdy szukając rozwiązania swoich problemów zwłaszcza przy jeździe z większymi prędkościami. Tam przeczytałam pozytywne opinie o Panów firmie i dlatego zdecydowałam się skorzystać z Waszych usług. Nie zawiodłam się! Oczywiście nie jest tak, że w aucie jest teraz kompletna cisza, ale wzrost komfortu podróży jest na prawdę absolutnie warty zainwestowanych pieniędzy. Co ciekawe mam wrażenie, że po wytłumieniu system audio gra też znacznie lepiej – jakoś tak bardziej zdycyplinowanie. Dziękuję za dobrą robotę!

PANI MAGDALENA, MAZDA 6

Kupiłem nowe auto dla żony jednak poziom hałasu szczególnie silnika / tłumika był dla niej nie do zaakceptowania. Po kompleksowym wyciszeniu w firmie Ciche Auto różnica jest absolutnie zasadnicza, samochodem wreszcie można podróżować normalnie! Arcygłośny fabrycznie tłumik już nie powoduje bólu głowy po przejechaniu kilkunastu kilometrów. Żona wreszcie z przyjemnością jeździ autem!

PAN WALDEMAR, MERCEDES GLA AMG

Wrażenia po weekendzie są pozytywne. Różnica jest wyraźnie naprawdę odczuwalna, szczególnie przy prędkościach miejskich i podmiejskich. Po raz pierwszy udało mi się usłyszeć w tym samochodzie szum powietrza opływającego karoserię! Ale chyba najbardziej czuć różnicę przy odsłuchu muzyki – teraz nawet słychać porządnie basy (jak na ten fabryczny sprzęt). Generalnie jazda stała się zdecydowanie przyjemniejsza !

PAN MACIEJ, MERCEDES B CDI

Panie Tomaszu to jest moje pierwsze podsumowanie. Zmalał hałas od różnych nierówności ,progów etc, jest cichszy i bardziej przyjemny dla ucha jeżeli można to tak określić. Pozytywne jest także wrażenie pracy silnika który wcześniej był cichy ,ale teraz podczas jazdy miejskiej i po drogach krajowych silnik jest ledwo słyszalny. Jazda po mokrej nawierzchni także się poprawiła ponieważ woda już tak nie dźwięczy o tylne nadkola. Spalanie się nie zmieniło, tankowanie 4 baków było praktycznie identyczne. Podsumowując wyciszenie odczucia są bardzo pozytywne.

PAN KRZYSZTOF, FORD FIESTA 2014

Witam serdecznie ! Chciałem podzielić się swoją opinią po wykonaniu u państwa usługi wygłuszania mojego Subaru Outback . Przyznam szczerze, że nie do końca byłem przekonany o celowości tej usługi. Samochód nowy, cichy , bez większych fabrycznych wad montażu. Ale po zainstalowaniu u was całego systemu nagłośnienia, z którego jestem mega super zadowolony pomyślałem ze warto spróbować. Cala operacja trwała tydzień (dotrzymywanie umówionych terminów to bardzo mocna strona firmy ) . Po odbiorze samochodu i pierwszych przejechanych kilometrach wiedziałem już ze decyzja była nadzwyczaj słuszna. Od razu rozwieje obawy potencjalnych klientów, którzy obawiają się ze demontaż i powtórne założenie fabrycznych części może wpłynąć na komfort podróży. Rzecz ma się zupełnie odwrotnie. Śmiem twierdzić ze samochód jest lepiej złożony niż był w momencie odbioru z salonu. Żadnych, nawet najmniejszych stuków, szumów czy tym podobnych . Idealna cisza , z zachowaniem delikatnego, rasowego pomruku boxera diesla. W połączeniu z waszym systemem audio efekt końcowy jest piorunujący. Od lipca zmieniam miejsce zamieszkania z Katowic na Gdańsk. Ale nie zmienia to faktu ze w przypadku kupna nowego modelu pierwsza trasa to będzie kierunek Wrocław. Cały schemat ( zarówno audio jak i wyciszenie ) powtórzymy od początku. Pozdrawiam serdecznie Tomek

PS Panie Tomku w szczególnych przypadkach , niedowiarkom może Pan przekazać mój numer telefonu.

PAN TOMASZ, SUBARU OUTBACK DIESEL

Posiadam Audi Q7 4,2 TDI od 2010 roku. Kupiłem nowy w salonie. Podróżuję bardzo dużo na długich dystansach. Kiedy wstawiałem auto do wyciszenia, to wydawało mi się, że może trochę przesadzam, że przecież to jest bardzo cichy samochód i już nic lepszego się nie da zrobić. Pan Tomasz wyjaśnił mi czego mogę się spodziewać. I nie mylił się. Auto udało się wyciszyć o średnio “zaledwie” 1,7 dB. Ale przy prędkości 140 km/h to już różnica 2,3 dB. Czyli prawie połowę ciszej. I tak faktycznie jest to odczuwalne. W tej chwili poziom hałasu przy 185 km/h jest taki jak przy 140 km/h z przed zabiegu wyciszania. Auto przed rozpoczęciem prac miało przebieg 159 000 km. Ci co sporo jeżdżą to wiedzą, że przy takim przebiegu chciało by się już zmienić auto na nowe. A ja już nie muszę zmieniać auta, bo mam wrażenie, że znów mam nowe. Od wyciszenia dobiłem już do 170 000 – w czasie około 1 m-ca! Jestem bardzo zadowolony i nie żałuję ani złotówki którą wydałem na wyciszenie. Ostatnio, jednego dnia przejechałem po Polsce ponad 800 km. Poziom zmęczenia przy takich dystansach jest nieporównywalny do tego jaki miałem z czasu kiedy auto było w wersji fabrycznej – bez wyciszenia z trasy wracałem skonany! Podsumowując. Za jakiś czas pewnie będę zmieniał auto. Pewnie to będzie znowu Audi Q7. Jedno jest pewne. Po wyjechaniu z salonu jadę do Pana Panie Tomku na wyciszenie “obowiązkowe”.

PAN WOJCIECH, AUDI Q7 4.2 V8 TDi

Zalety wykonanej usługi wygłuszania samochodu doceniłem po pierwszej długiej trasie jest to coś niesamowitego przejechać samochodem prawie 10 godzin i wyszedłem z niego z uśmiechem na twarzy, różnica jest kolosalna w tej chwili można swobodnie rozmawiać przy większych prędkościach, a dając muzykę deczko głośniej zostaje tylko droga i grana muzyka 🙂 Co do głośników to w końcu ten samochód gra tak jak powinien dużo piosenek można odkryć na nowo. Panowie chylę czoła stokrotne dzięki za wykonaną prace i podziwiam za pasje i profesjonalizm który w Waszej firmie jest wszechobecny. Dziękuję i czekam na obiecane zdjęcia nie mogę się doczekać pochwalić kumplom i może jak już będę miał te zdjęcia to pochwalę się nimi na forum Subaru niech inni też wiedzą co jest warte fabryczne wygłuszenie a co można z tym zrobić.

PAN MACIEJ, SUBARU XV

Witam. Zaczynam słyszeć coraz więcej różnic, nie tylko przy prędkościach autostradowych Jestem na prawdę zadowolony, że zdecydowałem się na to wyciszenie.

PAN MACIEJ, KIA CEED KOMBi

Z perspektywy zleconych usług – wyciszenie samochodu i wymiana firmowego radia, mogę stwierdzić, że z Firmą współpracuje się rzeczowo, konkretnie i ze zrozumieniu moich oczekiwań. Dostałem wsparcie – przy wyborze sprzętu audio z wizualizacją wmontowanego wybranego modelu. Pracownicy mają doświadczenie w “obchodzeniu ” się z samochodami jak demontaż, montaż “plastików” nic nie zostało uszkodzone. Do wglądu jest pełna dokumentacja fotograficzna realizacji postępu prac i użytych materiałów. Pełna transparentność świadczonych usług. Po odebraniu samochodu miałem uwagi dotyczące “skrzypienia” elementów, które nie były bezpośrednio związane z wyciszaniem – bez problemu ten problem w ramach usługi został zlikwidowany! Podsumowując – cel osiągnięty, auto wyciszone i komfort ciszy jest nieporównywalny. Zwłaszcza na trasie, autostradzie. Pełne wsparcie i poprawki po uwagach po tygodniu jazdy.

PAN MACIEJ, SUBARU FORESTER

Dzień dobry, Pozwalam sobie na skomentowanie prac wykonanych przez Państwa w mojej Skodzie. Co prawda prezentowane podczas testów wyniki wskazywały jednoznacznie na poprawę choć wg mnie wtedy subiektywnie nie była to przepaść to jednak dopiero użytkowanie auta przez dłuższą chwilę pozwoliło mi docenić uzyskany efekt. Rzeczywiście silnik słychać, ale ustąpiło denerwujące klekotanie i warkot na wysokich obrotach przy jeździe z dużą prędkością. Motor jest słyszalny, ale nie męczący. Wspaniale wyciszone jest podwozie i szumy z nadkoli, wreszcie nie męczy mnie jazda po wyboistych drogach. Faktycznie wytłumienie bagażnika dało dużą poprawę w moim kombi – dziękuję za sugestię! Przepraszam za wstępny sceptycyzm i oddaję honor panu Tomkowi. Jest na prawdę świetnie! Pozdrawiam.

PAN BARTEK, SKODA OCTAVIA

Jak wiadomo Subaru Forester II nie jest w ogóle wyciszony, co bywa męczące dla kierowcy, a szczególnie dla pasażerów tylnej kanapy, gdyż szum opon (również tych w mijanych samochodach) jest głośno i wyraźnie słyszalny, szczególnie przy prędkościach autostradowych. Włączamy firmowe radio (głośność na 14 np. przy 120 km/h) żeby zagłuszyć ten szum i mamy niezły miks, który jeszcze bardziej męczy! Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad wygłuszeniem auta i wymianą kiepskiego firmowego radia oraz głośników i w końcu postanowiłem to zrobić. Znalazłem w Internecie wiele pozytywnych opinii na temat CICHE-AUTO.PL (EXTREME CAR & AUDIO) z Wrocławia i zdecydowałem się oddać Forestera w ich ręce. Wymienione zostało radio, 4 głośniki (dołożone tweetery) i solidnie wytłumione drzwi oraz cały bagażnik wraz z klapą i wiecznie dającą o sobie znać roletą. Przy okazji podłokietnik został bardzo dokładnie obity nową skórą i wygląda lepiej niż nowy. Wyciszenie zostało wykonane bardzo profesjonalnie, co można zobaczyć na zdjęciach z prac, gdzie również widać ile pracy trzeba było w to włożyć. Wszystkie elementy zostały ponownie dokładnie zmontowane, nie ma żadnych podejrzanych odgłosów, z wyglądu nikt nie zauważy, że tyle było zrobione. Różnica podczas jazdy jest znaczna. Teraz już nie słychać z tyłu szumu opon, drgań klapy czy rolety bagażnika, nawet na nierównościach. Pasażerowie tylnej kanapy w końcu mogą podróżować bardziej komfortowo. Praktycznie nie słychać również mijanych samochodów i można w końcu normalnie posłuchać muzyki (albo dźwięku silnika, który nie został wytłumiony :)). Jeśli ktoś chce więcej spokoju i dobrego dźwięku w aucie, to naprawdę szczerze polecam ekspertów z CICHE-AUTO.PL / EXTREME CAR & AUDIO

PAN JAREK, SUBARU FORESTER II

Witam szanownych Panów! Ponieważ otrzymałem prośbę o skomentowanie i ocenę Waszej pracy niniejszym stosownie to czynię. Krótko i po żołniersku: rewelacja! W moim “terenowcu” wreszcie jedzie się komfortowo zwłaszcza, że wspaniale wyciszyliście Panowie dźwięki dochodzące z zewnątrz przez drzwi. Silnik nie był głośny, ale pojawiał się ten dość nieprzyjemne buczenie, o którym rozmawialiśmy tak długo i którego teraz nie ma przez co żonę wreszcie nie boli głowa po dłuższej jeździe. Już samo to wydarzenie warte jest każdej sumy! Wiecie Panowie o czym mówię. Zniknęło też piszczenie tapicerek za co jestem dozgonnie wdzięczny bo byłem przeczulony na tym punkcie. Kłaniam się nisko. Leopold D.

PAN LEOPOLD, TOYOTA LAND CRUISER

Przepraszam, że tak krótko, ale czas poświęcony nawet na skreślenie tych kilku zdań to minuty wyrwane prawie na siłę z harmonogramu dnia. Kreślę te słowa tylko dlatego, że nie spodziewałem się, iż różnica w moim aucie może być tak zasadnicza. Silnik był wyciszony doskonale, ale hałas płynący z zewnątrz w samochodzie za takie pieniądze to prawdziwy skandal. Cieszę się, że dałem się namówić koledze by skorzystać z Waszych usług. W tej chwili sytuacja jest niemalże idealna. Dziękuję i polecam oczywiście dalej jak Pan prosił 🙂

PAN MARIUSZ, BMW 750iL

Dzień dobry Panom odpowiadam na prośbę o ocenę. Firma Ciche Auto wygłuszała mi kompleksowo Opla Monterey samochód może nie najnowszy, ale jednak jeden z pierwszych komfortowo wydanych terenowców czyli praprzodek dzisiejszych luksusowych SUVów 🙂 We znaki dawał mi się odgłos silnika i hałas z zwieszenia oraz grubych opon. Przy okazji instalacji car audio dałem się namówić na kompleksową usługę wyciszenia samochodu i nie mogę powiedzieć – efekt jest niesamowity! Ostatnio kolega jadąc ze mną w długą trasę pytał czy wymieniłem silnik na jakieś V6 bo jakoś tak cicho i co zrobiłem, że nie słychać hałasów opon i klekotu tapicerek :))) Odpowiedź była jedna = ciche-auto.pl! Panowie polecam Was bo robota zrobiona była klasowo! Pzdr!

PAN MARCIN, OPEL MONTEREY

Dzień dobry Panie Tomku. Z przyjemnością przesyłam swoją opinię gdyż zakres prac został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wydane na kompleksową usługę wyciszenia pieniądze okazały się być bardzo dobrą inwestycją! Zniknęły drażniące mnie huki wydechu, nie słychać szumów z zawieszenia, ale też znacznie cichszy jest silnik co doceniam na autostradzie. Wyniki, które mi Pan pokazywał owszem przekonują, ale jako laik doceniłam Waszą pracę dopiero po pewnym czasie – w zasadzie z dnia na dzień moja pamięć akustyczna dawała mi powody do satysfakcji. Dziękuję i pozdrawiam! P.S. Mały minus za termin – wyjąć z mojego życiorysu samochód na 3 dni nie było łatwo! 😉

PANI AGATA, SUBARU IMPREZA

Przepraszam, że tak wprost, ale moim samochodem wypełnionym po brzegi plastikiem po prostu nie dało się jeździć. Samochód kupiłem za namową żony bo się jej podobał i okazało się, że to plastikowa puszka, w której wszystko trzeszczy, buczy, dudni i hałasuje. Dobrze, że znalazłem Waszą ofertę w sieci i choć nie było tanio to przynajmniej teraz jeżdżę bez nerwów i nie pomstuję na żonę bo jest cicho i przyjemnie jak w dobrej limuzynie i nawet jak jeżdżę szybko to już silnik tak nie ryczy. Klasa robota!

PAN MARCEL, SEAT ALTEA XL

Moje uszanowanie. Jako człowiek starej daty nauczony byłem ufać w większość zapewnień czynionych przez poważnych ludzi z marszu. Dzisiejsze jednak czasy uczą by wręcz odwrotnie każde zapewnienie przyjmować ze stosowną rezerwą i sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać. Tak też podchodziłem do Pana zapewnień, że w moim bądź co bądź nietanim aucie można jeszcze poprawić komfort podróżowania. Syn polecił Pana firmę więc chcąc nie chcąc musiałem zaufać. Nie zawiodłem się na Pańskiej pracy – auto znacznie zyskało na wyciszeniu, silnika już prawie nie słychać i sam czasami łapię się stojąc na światłach czy motor jeszcze chodzi czy już zgasł może. Pięknie też wyciszyły się odgłosy gum toczonych po asfalcie – ten szum szczególnie mnie irytował! Panowie swoją pracę zrobiliście bardzo dobrze! Jeśli będę miał jeszcze okazję w życiu zmienić auto na pewno zamelduję się z nim u Panów. Do zobaczenia!

PAN RADOSŁAW, PORSCHE CAYENNE