Niesamowita muzyczna jazda bez trzymanki! Ten kto uwielbia dobre brzmienie od razu po odbiorze swojego samochodu powinien zdecydować się na usługę u Pana Tomasza.
Przechodząc do rzeczy – w dużym skrócie to usługa i przede wszystkim obsługa Premium przez duże P. Od pierwszej rozmowy od Pana Tomasza bije niesamowity profesjonalizm, fachowość i konkretne przedstawienie plusów jakie przyniesie za sobą realizacja.
W swoim samochodzie chciałem wyeliminować lekko skrzypiący boczek, a finalnie po rozmowie, a wcześniej przeczytaniu opinii innych klientów zdecydowałem się na pakiet HI-FI. Efekt? Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Pełna dokumentacja foto, opis tego co zostało zrobione i omówienie poszczególnych etapów. Niemalże godzinna rozmowa przy odbiorze z Panem Tomaszem tylko wzmacniała moje zainteresowanie tym co udało się z Car audio wykrzesać. A dźwięk jest po prostu czysty, mocny, wyraźne średnie i wysokie tony. Sub dostał przyjemnego podbicia, które idealnie współgra z przednimi głośnikami. Utwory dostały nowej głębi i przejrzystości, a dźwięk odkręcony zaledwie do połowy daje podczas jazdy przyjemne doznania. Po prostu nie mogłem przestać słuchać. Wspólny odsłuch z Panem Tomaszem, sprawdzenie zróżnicowanych piosenek oraz tego jak to teraz brzmi. Na każdym kroku widać było serducho i pasję wykonawcy.
Zwracam uwagę na dobrą obsługę klienta i każdemu z pełnym przekonaniem polecam wizytę w cichym-aucie. Ja żałuję, że tak późno odkryłem te miejsce.
Wszystkim koneserom dobrej muzyki i cichego wnętrza, a przede wszystkim lubiącym być dobrze obsłużonych polecam oddanie swojego samochodu w ręce tej ekipy. Nie zawiedziecie się. A ja mogę tylko napisać: Dziękuje i wracam po więcej 🙂
.