Dzień dobry, Panie Tomaszu dziękuję za materiały. Całą prezentację obejrzałem z wielkim zaciekawieniem. Widać ile pracy włożyliście w samochód! Przez ostatnie kilka dni spędziłem w samochodzie wiele godzin i przejechałem ponad 3000 km. Mogę powiedzieć obiektywnie, że nie spodziewałem się aż tak dobrych wyników. Samochodem podróżuje się naprawdę komfortowo. To jest podniesienie standardu o level wyżej. Bywało, że dokładałem sobie kilometrów gdyż taką czerpię przyjemność z jazdy, iż nie chciało mi się wysiadać. Jest sportowo bo taki jest to rodzaj samochodu ale przy tym niebotycznie komfortowo. Myślę, że inżynierowie z Porsche powinni przyjechać do Pana na szkolenie.
Jeśli chodzi o audio to faktycznie brzmi o wiele, wiele lepiej. Dźwięk jest czysty i wydaje się bardziej wysublimowany. Kolega w swoim samochodzie ma Burmestera i powiem szczerze, że mój Bose gra subiektywnie tak samo dobrze.
Podsumowując mogę powiedzieć, że nie spodziewałem się tak dobrych efektów. Widzę, że bardzo profesjonalnie podchodzicie do procesu i znacie się na tym. Otrzymałem z powrotem całkiem inny samochód, lepszy i dużo bardziej komfortowy. Na pewno będę polecać Was moim znajomym. Z poważaniem, Dariusz